antalya , ankara, turkiye, turkey, herşey, herbişey, huzur, rahatlık, yaşam, tatlılık, deko, deco, dekorasyon, tasarım, mak, m.a.k, tercih, iş başvurusu, insan kaynakları, prekast, proje, şartnameler, teknik, interior, hayat, tıkla, 07, 06, merkez
 
 
 
FALİYETLER / MAK Proje
 
“İç Mimari Proje Grubu: MAK Grup İç Mimari Proje Grubu, ikinci kuşağın üniversite eğitimlerini tamamlamaları ile şirketin bir parçası haline gelmiştir. Proje Grubu, tasarım ilkeleri doğrultusunda, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir. Kaliteli, fonksiyonel ve karakterli mekanlar yaratmak, güncel yaşam standartlarını mekanlara entegre etmek, birey-mekan-sosyal çevre ilişkileri kurmak temel kriterleridir. Proje süreci, yapılması istenilen mekânların temel ihtiyaçları, karakteri ve imajı belirlenerek kavramsal proje hazırlığı ile başlar. Fonksiyonel çözümler, iç mimari proje çizimleri ile devam eder. Uygulama projeleri ile şantiye ortamına girer. Yatırımcı, şantiye, ofis ve üretim koordinasyonu içerisinde kontrollü olarak devam eder. Built-in (“As Built” olmalıdır) Projeler ile son bulur. MAK Proje tarafından yaratılan mekânlar, kullanıcı ve mekân ilişkisini güçlendirmek ve mekânlara esneklik kazandırmak amacıyla, son kullanıcılar yerleştikten sonra da takip edilmektedir. Sunuşlar, Autocad, 3D Max ve Photoshop programları ile hazırlanarak yapılır.”
Tasarım Ekibi:
MAK Proje Grubu; tecrübeli, dinamik, yaratıcı ve takım olarak çalışmayı iyi bilen mimar, iç mimar ve inşaat teknikerlerinden oluşmaktadır.
Haber & Duyuru
Libya-Tripoli’de Göz Hastanesi inşaatı renovasyon proje, tasarım ve uygulama işlerimiz devam etmektedir..
Libya-Tripoli, VIP Convention Center, proje işlerimiz devam etmektedir.
Tüm Haberler
Tanıtım Kataloğu Teknik Bilgiler Ürün Kataloğu