antalya , ankara, turkiye, turkey, herşey, herbişey, huzur, rahatlık, yaşam, tatlılık, deko, deco, dekorasyon, tasarım, mak, m.a.k, tercih, iş başvurusu, insan kaynakları, prekast, proje, şartnameler, teknik, interior, hayat, tıkla, 07, 06, merkez
 
   

İnşaat & Taahhüt İşleri:

MAK Grup İnşaat Dekorasyon Taah. Ltd. Şti. kuruluşundan bugüne yurtiçi ve yurtdışında birçok önemli projeye imza atmıştır. İhtiyaca göre yaptırılmak istenen ince işlerin proje, koordinasyon, uygulama ve kontrol hizmetlerini sunmakta aynı zamanda anahtar teslimi olarak da işler yapmaktadır.

İç Mimari Proje İşleri:

MAK Proje, Firmanın İç Mimari proje ve detay imalathanesidir. Yatırımcının ihtiyaç ve hayallerine odaklanarak, kalite, fonksiyon ve yaratıcılık kriterleriyle mekânlarda fark yaratmak uğruna çalışmaktadır. Yurt içi ve yurtdışına birçok proje hazırlayan firma aynı zamanda yerli ve yabancı birçok Mimar ve İç Mimarlarla Atölye çalışmaları yapmaktadır. Kendi bünyesinde imalat ve uygulamasını yaptığı tüm ürünlerin tasarım ve montaj projelerini hazırlamakta, bunların yanı sıra, Mimar, İç Mimar ve Endüstriyel tasarımcılar tarafından hazırlanan ve imalatı yaptırılmak istenilen projelerin geliştirme ve detaylandırma çalışmalarını yapmakta ve kontrol hizmetlerini vermektedir. MAK Proje tarafından yaratılan mekânlar, kullanıcı ve mekân ilişkisini güçlendirmek ve mekânlara esneklik kazandırmak amacıyla, son kullanıcılar yerleştikten sonra da takip etmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan MAK Grup, aynı zamanda iç mimari danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Fiber Takviyeli Beton (GRC), Alçı İmalatlar (GRG) & FİBER:

MAK Grup İnşaat Dekorasyon Taah. Ltd. Şti. GRC (Glass Fibre Reinforced Concrete) ve GRG (Glass Fibre Reinforced Gypsum) konularında profesyonelleşmiş, imalat ve uygulama yapan bir firmadır. Tasarımdan modellemeye, üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyesinde barındırmaktadır. Cam Elyaf Takviyeli Beton, Özel Alçı ve Fiber imalatlar üzerine Ankara, Antalya ve Çankırı’da üretim tesisleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra, şantiyelerde imalat yapmak üzere özel mobil üretim tesisi hizmet vermektedir. Fiber Takviyeli Beton, Alçı ve Fiber Ürünler için Ar-ge ve tasarım departmanı, model & kalıp atölyeleri, özel makine parkları, konusunda uzman üretim-montaj ekipleri ve lojistik departmanı bulunmaktadır. 1991 yılından bugünlere sayısız proje ve uygulamalara imza atmanın gururunu taşıyan MAK Grup yeni ürün yelpazesi ve projeler ile fark yaratmaya devam etmektedir.
   
Haber & Duyuru
Libya-Tripoli’de Göz Hastanesi inşaatı renovasyon proje, tasarım ve uygulama işlerimiz devam etmektedir..
Libya-Tripoli, VIP Convention Center, proje işlerimiz devam etmektedir.
Tüm Haberler
Tanıtım Kataloğu Teknik Bilgiler Ürün Kataloğu